"ვფიქრობთ, ამ პლატფორმას შეუძლია, საზოგადოებასთან ერთად, რეალური ეფექტი მოახდინოს დღევანდელ ვითარებაზე" - გიგი წერეთელი
"მათ არ უნდოდათ ამ უხერხულ კითხვებზე პასუხის გაცემა... იძულებულნი გავხდით, ინფორმაცია მიგვეწოდებინა სამართალდამცავი ორგანოებისთვის" - პაატა სალია ხაზარაძე-ჯაფარიძეზე
ყველაფერი, რაც გუშინდელ მშვიდობიან აქციაზე ხდებოდა, ხდებოდა თავისუფალი და მშვიდობიანი გამოხატვის ფარგლებში - თაზო დათუნაშვილი
"რაც გუშინ ნაცმოძრაობამ ჩაიდინა, არის სამარცხვინო, მაგრამ ესეც არ არის ახალი, იმიტომ რომ 13 წელია თავს ესხმის ყველანაირ პროცესს, სადაც ცენტრში არ არის მიშა სააკაშვილი" - თამარ ჩერგოლეიშვილი
რომელიმე გამოდით, გელოდებით, რომ დაგმოთ ეს, თუ თქვენთვის მისაღებია, რომ თქვენს ქვეყანაში პარლამენტის შენობას ახალგაზრდებმა დაუშინონ პიროტექნიკა - ირაკლი ზარქუა ევროპული ქვეყნების ელჩებს
"ჩვენ მივაღწევთ არჩევნებსაც, პოლიტპატიმრების გათავისუფლებასაც, მაგრამ ჩვენ არ ვირჩევთ სხვა გზებს, რომელიც შეიძლება არსებობს ვიღაცის აზრში" - სალომე ზურაბიშვილი
ადამიანის ღირსების დამამცირებელი მოპყრობის ფაქტი არ უარყო შსს-მ საკუთარ განცხადებაში, მათ სცადეს, რომ ეს აეხსნათ რაღაცა ნივთიერების, ჩემი გამოწერილი წამლის სადღაც ექსპერტიზაზე წაღებას - ელენე ხოშტარია
სტუბი: ფინეთი უნდა მოემზადოს რუსეთთან პოლიტიკური ურთიერთობების გასახსნელად
"ქარტიაზე ხელი მოაწერინეს ადამიანებს, ვინც სალომე ზურაბიშვილს უზნეოდ და უწმაწურად აგინებდა მთელი ამ პერიოდის განმავლობაში - სცენარი ზურაბიშვილის გალიდერებას გულისხმობდა, მაგრამ ის ვერ განხორციელდა" - ვოლსკი
პროკურატურამ მამუკა ხაზარაძეს ბრალდება წარუდგინა
კახა კალაძე: ზურაბიშვილი არც ლიდერია, არ ლიდერული თვისებები აქვს, ის ვერ იქნება ამ რადიკალური დაჯგუფების გამაერთიანებელი
ლიეტუვაში დაკარგული სამი ამერიკელი ჯარისკაცის ცხედარი ჭაობში იპოვეს - მაშველები კიდევ ერთს ამ დრომდე ეძებენ
კახა კალაძე "ნაციონალური მოძრაობის" ანტიკონსტიტუციურად გამოცხადების ინიციატივაზე: მათ ჩაიდინეს ღალატი, მათი უგუნური პოლიტიკის შედეგად, დავკარგეთ ტერიტორიები
ავარიული სახლების ჩანაცვლების პროექტი გრძელდება - ვარკეთილში, კალოუბნის ქუჩაზე ბინა 29 ოჯახს გადაეცემა
"ქართული ოცნება" ყოველდღიურად იბრძვის შიდა და გარე მტრებთან, რომ ჩვენი სამშობლო იყოს უფრო დამოუკიდებელი და სუვერენული - ლევან მაჭავარიანი
საქართველოს ევროკავშირისგან სურს სამართლიანი მოპყრობა, ჩვენი პრობლემებისა და ინტერესების გათვალისწინება - ნიკოლოზ სამხარაძე