ვის შეეზღუდება 1 აპრილს წყალმომარაგება - GWP ინფორმაციას ავრცელებს:
"სამგორი, გახოკიძის ქ. N163 თან სატუმბო სადგურში წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/31/2025 23:50 დან 4/1/2025 07:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: აეროპორტის დას, ქვემო ალექსეევკის დასახლებას (ქებურიას დასახლებას), ხვედელიანის, იგოთის, მ. გრიგორაშვილის, ვ. ბარდაველის, ლეო დავითაშვილის, სანდრო შანშიაშვილის, კახეთის გზატკეცილი N 73,75,83,87,89 ნომრებს და ამერიკულ ლაბორატორიას ვარკეთილის მეურნეობის, ორხევის, თეთრიხევის, თვალჭრელიძის, იუმაშევის, რუსთაველის, ფრანგულიანის, დავითაშვილის, ახვედელიანის, ლილოს დასახლებას 2 მ/რ. 10,11,12, ნომრებს.
ნაძალადევი, ალექსანდრე მრევლიშვილის ქ. N 2 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/31/2025 21:50 დან 4/1/2025 09:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: საყვირის , ალექსანდრე მრევლიშვილის ქუჩებს.
საბურთალო, ვახტანგ მეექვსის ქ N 2 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/31/2025 20:00 დან 4/1/2025 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ცამეტი ასურელი მამის N97-N131 (კენტები) N122-N130 (ლუწები) ვახტანგ მეექვსის ქუჩას.
ისანი, გიორგი გედევანიშვილის ქუჩაზე წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/31/2025 13:00 დან 4/1/2025 01:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ბაბის ხევის (მუჯირიშვილის), შილდის, ბეღლეთის, კაიშაურის, ჟონეთის, კიკეთის, ნიაბის,ცისკრის,ბზიფის, სომხეთის, მრევლიშვილს ფშავის, კვესეთის, ნაქერალას, სათემო, აბულის, კვალეთის,განთიადის ახალუბნის და შაქრიანის გიორგი გედევანიშვილის ქუჩებს.
საბურთალო, ზაზა ფანასკერტელ-ციციშვილის ქ. N 12 ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 3/31/2025 12:50 დან 3/31/2025 23:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
ზაზა ფანასკერტელ-ციციშვილის N12, N14, N16, N17, N18. N23. ალექსანდრე ბასილაიას 1 შესახვევს.
დიდუბე, აკაკი წერეთელის გამზ. N 55 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/31/2025 14:45 დან 4/1/2025 02:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება:
კედიას, თევდორე მღვდლის N48, წერეთლის N55, N57", - ავრცელებს განცხადებას GWP.