2 აპრილს ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი, ვაკის რაიონში, წყნეთის გზატკეცილი N22-თან აუცილებელ ტექნიკურ სამუშაოებს ჩაატარებს. ინფორმაციას GWP-ი ავრცელებს.
კომპანიის ტექნიკური ჯგუფები გადაუდებელ სამუშაოებს ინტენსიურ რეჟიმში შეასრულებენ. აღნიშნულთან დაკავშირებით აუცილებელია მაგისტრალური ქსელის წყლისგან დაცლა, რის გამოც, 2 აპრილს 22:00 საათიდან 3 აპრილის 07:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:
ვაკის რაიონში:
ვახტანგ ტაბლიაშვილის, არჩილ ამაღლობელის, სიკო დოლიძის და იმედაძის ქუჩებს, წყნეთის გზატ. N 16, 18, 20, 22, 24 და ბაგების N2 N3 N4 N5 N6.
2 აპრილს ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი, საბურთალოს რაიონში, შარტავას ქ.N44-თან აუცილებელ ტექნიკურ სამუშაოებს ჩაატარებს.
კომპანიის ტექნიკური ჯგუფები გადაუდებელ სამუშაოებს ინტენსიურ რეჟიმში შეასრულებენ. აღნიშნულთან დაკავშირებით აუცილებელია მაგისტრალური ქსელის წყლისგან დაცლა, რის გამოც, 2 აპრილს 22:00 საათიდან 3 აპრილის 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:
საბურთალოს რაიონში:
პეკინის N 7-დან N 31-მდე, შარტავას 1-დან 43-ის და 2-დან 42-მდე, ხვიჩიას 15-დან 31-მდე, 14-დან 40-მდე, ცინცაძის 1-დან 17-მდე და 2-დან 8-მდე, იყალთოს N 1 და N 2, კანდელაკის N 2,კალანდაძეს, იოსებიძეს, ბროლოსანს, ქუთათელის, მიროტაძეს, აფაქიძეს, აკურის, ბერბუკის, ალექსიძეს, ასლანიდის, ბოჭორიშვილს, დები იშხნელების და სულაკაურის ქუჩებს. სააკაძის დაღმართს და სააკაძის მე-2 გასასვლელს.