"დესტრუქციული ოპოზიციის რეაქცია არის სრული ისტერია, ვინაიდან იციან, რომ მათი პასუხისმგებლობა გარდაუვალია" - ვახტანგ ჩოჩია
"დესტრუქციული ოპოზიციის რეაქცია არის სრული ისტერია, ვინაიდან იციან, რომ მათი პასუხისმგებლობა გარდაუვალია", - ამის შესახებ საპარლამენტო უმრავლესობის ლიდერის კაბინეტის უფროსმა, ვახტანგ ჩოჩიამ განაცხადა.
მისი თქმით, იმ დროინდელმა რეჟიმმა ომის დროს დანაშაული ჩაიდინა.
"დესტრუქციული ოპოზიციის რეაქცია არის სრული ისტერია, ვინაიდან იციან, რომ მათი პასუხისმგებლობა გარდაუვალია. "ნაციონალური მოძრაობის" წევრებმა და საქართველოს სამხედრო ძალების გენერლებად წოდებულმა პირებმა - გოგავამ და ყურაშვილმა დატოვეს "ნაციონალური მოძრაობა" მათ რეალურ მიზეზად დაასახელეს, რომ საერთო ინტერესი აღარ აქვთ. ცდილობენ, საკუთარი სინდისისა, ნამუსისა და საზოგადოების წინაშე სწორი პოზიცია დააფიქსირონ, თუმცა ეს სწორი პოზიცია უნდა იყოს იმ დანაშაულის აღიარება, რა დანაშაულიც ჩაიდინა იმდროინდელმა რეჟიმმა", - განაცხადა ვახტანგ ჩოჩიამ.