ვის შეეზღუდება 28 მარტს წყალმომარაგება - GWP ინფორმაციას ავრცელებს
ჯივიპი, 28 მარტს , სამგორის რაიონში, აუცილებელ ტექნიკურ სამუშაოებს ჩაატარებს, რის გამოც, ზოგიერთ ქუჩას წყალმომარეგა შეუწყება:
კომპანიის ტექნიკური ჯგუფები სამუშაოებს ხვალ, 28 მარტს ღამის 22:00 საათზე დაიწყებენ და მთელი ღამის განმავლობაში ინტენსიურ რეჟიმში შეასრულებენ.
აღნიშნულთან დაკავშირებით აუცილებელია მაგისტრალური ქსელის წყლისგან დაცლა, რის გამოც ხვალ, 28 მარტს, ღამის 22:00 საათიდან 29 მარტის დილის 10:00 საათამდე წყალმომარაგება შეეზღუდება:
სამგორის რაიონში:
იდუმალის, წურწუმიას, ქინძმარაულის, ნაკაშიძის, ფაღავას, წმინდა ბარბარეს, ნავთლუღის მე-2 დას, (რაზიკაშვილის, ლორთქიფანიძისა და ელენე მეტრეველის ქუჩები) ქვემო მელითონეთა დასახლება, 31-ე ქარხნის აეროდრომის და მიმდებარე დასახლებას, ქიზიყის, ჟორესის, ენუქიძის, პოლიციის, ჭიჭინაძის, გუმათგესის, გუგუშვილის, ენგურჰესის, ცისკარიშვილის, სადგური ველს, გვაზავას, ცისკარას(გურჯიევი), ოდიშელიძის, ფრისის, სოფელ: გამარჯვებას, გაჩიანს, აგთაკლიას, ყარათაკლიას, ყარაჯალარს და ფოლადაანთკარს, ალადასტურის და კვირიკაშვილის ქუჩებს კრწანისის რაიონში: ზემო და ქვემო ფონიჭალა, რუსთავის გზატკეცილი, სოფ. ფონიჭალას, გიგანტის დასახლებას, ზოოვეტის დასახლებას, სოფ.ჭალას. სოფელ თელეთს, ვაგზლის ქუჩას.